HAKKIMIZDA

Uluslararası karayolu taşımacılığında başarının kaliteli hizmet, ekonomik çözümler ve koşulsuz müşteri memnuniyetinden geçtiğine inanan ELİFCAN ULUSLARARASI TAŞIMACILIK, müşteri kitlelerine Alternatif çözümler üretmek üzere sektörde aktif bir oyuncu olmak üzere 2009 yılında ticari hayatına başlamıştır.

ELIFCAN ULUSLARARASI TAŞIMACILIK, 30 adet Özmal tır kapasitesiyle, araç­larındaki modern haberleşme olanaklarıyla, müşterilerine takip ve haberleşme olanaklarını sağlamaktadır. Öte yandan CMR Sigortasına (Nakliyeci sorumluluk sigortası) sahip olan ELİFCAN TAŞIMACILIK her türlü rezervasyon ve gümrükleme işlemlerini müşterileri adına tamamlayarak, “Kapıdan kapıya taşımacılık “hizmeti vermektedir.

ELİFCAN ULUSLARARASI TAŞIMACILIK, kara taşımacılığında başta tekstil olmak üzere; özel ekipmanlarla donatılmış araçları ve özel eğitimli sürücüleriyle, yanıcı, patlayıcı madde taşımacılığından proje taşımacılığına kadar her türlü malı ELİFCAN ULUSLARARASI TAŞIMACILIK kalitesiyle taşımaktadır.

İran, Azerbaycan ve Gürcistan hattındaki başarımız Türkiye taşımacılığı adına önemli bir konumdadır. Kendi büromuzda kendi personelimiz ile hizmet vermenin, hizmet kalitesini ve rekabet gücünü artırdığını da biliyoruz.

Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlere rekabetçi hizmet ilkesi ile en yüksek performansı gösteriyoruz. İran, Irak, Suriye, Gürcistan, Azerbaycan ve Türkmenistan başta olmak üzere tüm Asya ve Ortadoğu ülkelerine ithalat ve ihracatta komple seferlerimizle kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmekteyiz.

Taşıdığımız her yük ister minimum isterse komple olsun, servislerimizde ve acentelerimizde her zaman aynı ilgiyi görmektedir.

Bizler, hizmeti "ürün" olarak sizlerin kullanımına sunan, tüm faaliyet konularımızda ki bilgi ve birikimimizi teknoloji ile bütünleştiren, gerçek anlamda" Kapıdan Kapıya Taşıma" konusunda büyük deneyimlere sahip olan ve bu kavramı Uluslararası boyutlara taşıyan sektöründe lider bir kuruluşuz.

Yurt dışında çalıştığımız acentelerimiz konusunda dünya çapında tanınmış ve bilinen büyük firmalardır, böylece hizmet kalitesi karşılıklı olarak maksimum seviyede tutulmaktadır. Amacımız yükünüzü istediğiniz zamanda ve istediğiniz yere güvenli olarak ulaştırmaktır.

Yükleme talimatınızın alınmasından malınızın teslim edilmesine kadar geçen sürede hizmetimizin kalitesinden aynı derecede istifade etmeniz mümkündür.

Karayolu ithalat ve ihracat taşımacılığında her zaman müşterilerimizin çözüm ortağı ve tedarik zincirinin önemli bir parçası olduğumuzun bilincindeyiz.