VİZYON

Uluslararası Nakliye Sektöründe müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak; bütün dünyada kabul gören kalite standartlarında hizmet üreten, ülkemizin en güvenilir, en rahat ve zaman yönetimine en çok hassasiyet gösteren nakliye şirketi olmak.

 

Tam zamanında ve güvenilir hizmet,

Müşteri ve personel odaklı çalışma,

Sürekli yenilenen teknolojik yatırımlar,

İlerici vizyon,

Modern çalışma alanları ile verimli ve dinamik personel, Uluslararası kalite standartlarından taviz vermeyen, yönetim ve hizmet anlayışıdır,

 

HEDEFLERİMİZ

Uluslararası Nakliye Sektöründe müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak; bütün dünyada kabul gören kalite standartlarında hizmet üreten, ülkemizin en güvenilir, en rahat ve zaman yönetimine en çok hassasiyet gösteren nakliye şirketi olmak.

 

 

 

 

Doğru ve Güvenilir İş Ortağınız ELİFCAN ULUSLARARASI TAŞIMACILIK tedarik zincirini iyi bilen yöneticilerin ve hizmet sağlayıcıların güç birliği ile kurulmuş olup, günden güne sizlere daha iyi hizmet vermeye devam edecektir.

 

 

PERSONEL PRENSİBİMİZ

 

Müşterisine değer verir, saygı duyar, Verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşır. Müşterisiyle devamlı, hızlı ve sağlıklı ilişki kurar.

Müşterilerine sadece yapabileceği sözü verir, her defasında verdiği sözden fazlasını gerçekleştirir.

Yeni müşterileri kazanmak için, mevcut müşterilerinin mutluluğunu devem ettirmenin öncelik taşıdığını bilir. Müşterilerine ELİFCAN ULUSLARARASI TAŞIMACILIK ile iş yapmak basit, kolay ve güvenilir dedirtmek için yoğun gayret gösterir.

Müşterisine verdiği hizmette hem tedbirli hem de iş bitiricidir. Müşterisine devamlı yüksek kalite ve organize hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Hizmette kaliteden hiçbir şart altında taviz vermez. Müşterilerinin saklı tutulması gereken bilgilerini kesinlikle gizli tutar. Kalite Politikamız Sürekli kendini inceler, değerlendirir, iyileştirir, yeniler. Personelinin çalışkan, dürüst, uyumlu, ahlaklı ve yaratıcı olmasına özen gösterir. Kanunların öngördüğü hukuki, idari ve mail zorunlulukların tamamını yerine getirir. İş ve toplum ahlak kurallarına titizlikle uyar.

MİSYON

Sektörümüzde bizimle ilişkisi olan tüm insanların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayarak ülkemiz kültürünün, statüsünün ve insanlarımızın yasam kalitesini yükselmesine katkıda bulunmak.

 

      Temel Değerlerimize Yeniliğe ve değişime açık olmak,

      Toplam kaliteyi yaşayan ve uygulayan bir şirket kültürüne sahip olmak,

      Bütün iş süreçlerimizde güvenilir olmak,

      Müşteri odaklı olmak,

      Dürüst, disiplinli olmak,

      Sürekli öğrenmek ve geliştirmek,

      Sektöre dair teknolojik yeniliklerin takipçisi olmak,

      Faaliyet alanımızı rekabet koşullarına uyumlu olarak geliştirmek,

      Sektörde aranılan bir marka olmak.